• Projekt 4

• W roku szkolnym 2016/2017 braliśmy po raz drugi udział w projekcie światecznym wysyłania kartek "Christmas card. It's time to send cards".

W projekcie brali udział uczniowie klas IVa, Vb i 0a. W tym roku wysłaliśmy 34 kartki za granice i 5 kartek do szkół w Polsce. Wysyłalismy kartki między innymi do Francji, Włoch, Rumunii, Turcji, Holandii, Grecji, na Łotwę, Litwę. Przez cały grudzień, a nawet i w styczniu uczniowie dostawali kartki.  I tak jak w poprzedniej edycji otrzymywanie i otwieranie kartek było wielką przygodą dla dzieci. Zagraniczne znaczki, tajemnicze greckie znaki, przepiękne kartki, życzenia w obcych językach - wszystko to budziło ogromne zainteresowanie i zachwyt uczniów.

Zdjęcia można obejrzeć w albumie w dwóch katalogach: Kartki Świąteczne wysłane w świat i Finał światecznego projektu Etwinning.