• Projekt 1

• Tytuł pierwszego projektu w którym braliśmy udział to 'Christmas is coming! It's time to send cards! '.

W projekcie brało udział 12 szkół między innymi z Grecji, Hiszpanii, Włoch, Słowacji, Turcji. W naszej szkole w projekt zaangażowane były dziewczyny z  klasy VIb i VIc.

Pierwszym zadaniem było przygotowanie prezentacji szkoły i umieszczenie jej na stronie internetowej projektu, tak aby uczestnicy projektu mogli poznać się nawzajem. Następnie każda szkoła przygotowywała świąteczne kartki częściowo w języku angielskim, a częściowo w języku ojczystym. Wszystkie kartki zostały wysłane pod koniec listopada zwykłą  pocztą. Dziewczyny bardzo zaangażowały się w ich wykonanie.

Z niecierpliwością oczekiwaliśmy na kartki zaadresowane do naszej szkoły. Każda z nich była wyjatkowa i orginalna. Nawet same koperty i znaczki wzbudzały juz duże zainteresowanie uczennic.

Pozostałe zdjęcia znajdziesz tutaj

• Brzeziny 95-060