• Szanowni Rodzice/Prawni Opiekunowie

Informuję, że w celu poprawy bezpieczeństwa uczniów w szkole, przy głównych drzwiach wejściowych, został zainstalowany domofon.

Główne drzwi wejściowe do szkoły będą otwierane przed rozpoczęciem zajęć tj. od godz. 7.30 oraz - według potrzeb - zgodnie z planem zajęć. Dyżur w godz. 7.30 - 16.00 przy drzwiach wejściowych będzie pełnił pracownik obsługi monitorujący wejścia osób postronnych do szkoły.

Ilona Bieńkowska

• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

• Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Brzezinach informuje, że uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2024/2025 dla Uczniów klas 1-8 oraz Dzieci z oddziału przedszkolnego odbędzie się na dziedzińcu szkoły - 2 września o godz. 9.00. Po uroczystości nastąpi spotkanie Uczniów z Wychowawcami.

• PRZYDZIAŁ DZIECI DO UTWORZONYCH KLAS PIERWSZYCH

• Dyrektor SP 2 w Brzezinach informuje, że do nowo utworzonych klas pierwszych zostali przydzieleni uczniowie. Listy uczniów klas 1 A  i 1 B są wywieszone na tablicy przed sekretariatem. Istnieje też możliwość telefonicznego sprawdzenia przydziału poszczególnych dzieci.

• Brzeziny 95-060