• WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

• Kandydaci do uzupełnienia składu SU.

MIchał Sikora kl.8c, Szymon Kamiński kl.8c, Maja Olejnik kl. 8c, Ola Gadomska kl.8c, Zuzia Gadomska kl. 8b, Karina Jaworska kl.7c, Mateusz Zieliński kl. 7c, Wiktor Ferdzyn kl. 7c, Kuba Karbowiak kl.7c, Zosia Ziółkowska kl. 7b, Kuba Środa kl. 6b.

• NASZA CZWARTA ADOPCJA WIRTUALNA

• Z radością informujemy, iż w czerwcu nasz pies Sonik znalazł dom i opuścił schronisko. W naszej wirtualnej adopcji mielismy już 3 psy: Tola, Bostona i Sonika. Wszystkie zostały adoptowane. Uczniowie naszej szkoły wybrali kolejnego pieska Kolina. Kolin ma 7 lat i jest w schronisku od lutego 2019r. Utrzymanie miesięczne psa w schroniksu to 40zł. Samorząd szkolny po kiermaszu słodkości w lutym przekazał na utrzymanie Sonika 280zł. Ponieważ Sonik został adoptowany w czerwcu mamy cały czas jeszcze pieniądze na 4 miesiące dla Kolina. Dziękujemy za wspieranie naszych piesków!!! :-)

• NARODOWE CZYTANIE

• 9 września br. nasza klasa VII B była w Miejskiej Bibliotece Publicznejw Brzezinach na Narodowym Czytaniu. Wybrane osoby czytały nowelę Henryka Sienkiewicz pt. „ Sachem”. Klasa obejrzała i wysłuchała czytanych przez Parę Prezydencką fragmentów nowel.Na zakończenie były pamiątkowe zdjęcia. Każdy z klasy otrzymał pamiątkowy stempel do zeszytu lub książki. Spędzony w bibliotece czas upłynął w miłej atmosferze.Czytajmy książki, bo warto.