• ZBIÓRKA MAKULATURY

• Podsumowanie akcji zbiórki makulatury.

Jak co roku we wrześniu Szkolne Koło Ligi Ochrony Przyrody przeprowadziło akcję zbiórki makulatury, jako konkurs dla klas IV-VI.

Zebrano w sumie 1308 kg tego surowca wtórnego. Najwięcej, bo aż 545 kg dostarczyła klasa VI B i tym samym zajęła I miejsce w rywalizacji. II miejsce przypadło klasie IV A z zaszczytnym wynikiem zgromadzenia 269 kg. Klasy otrzymały nagrody pieniężne, jako dofinansowanie do klasowych wyjazdów do kina: klasa VI B 100zł, a IV A 70 zł.

Przyznano również indywidualne nagrody dla uczniów, którzy dostarczyli do szkoły najwięcej makulatury. Ola Sobolewska i Maciek Wodzyński mogą cieszyć się otrzymanymi nagrodami rzeczowymi. Kalendarze, notesy i zestawy długopisów przypominać im będą jak ważny jest odzysk surowców wtórnych.

Wszystkim uczniom, którzy nawet w najmniejszym stopniu przyczynili się do zebrania w szkole tak dużej ilości makulatury serdecznie dziękujemy.

ZDJĘCIA ZAMIEŚCILIŚMY W GALERII

LOP