• Londonweek

W ramach ogólnopolskiego projektu LONDON WEEK w dniach 22-26 kwietnia odbędą się w naszej szkole Dni Londynu. Celem wydarzenia jest przybliżenie wiedzy o krajach anglojęzycznych, faktów związanych z Londynem i jego niezwykłymi miejscami.

Wszystkich uczniów zachęcamy do wzięcia udziału w projekcie oraz życzymy udanej zabawy i przyjemnego zwiedzania Londynu!

• Ekoprzedszkolaki

WODA DO ŻYCIA, WODA DO PICIA!

15 kwietnia EKO PRZEDSZKOLAKI po raz kolejny świętowały DZIEŃ WODY. Tego dnia gościła u nich sympatyczna kropelka o imieniu Zdrojek. Dzięki niej dzieci dowiedziały się, że woda to wielki skarb i źródło życia, więc warto o nią dbać, aby była dostępna dla wszystkich. ŚWIĘTO WODY okazało się wspaniałym, radosnym dniem, który obfitował w różne atrakcje.

• Apel dla klas 1-3

W poniedziałek, 15 kwietnia 2024 roku Uczniowie klas I, II i III spotkali się na apelu podsumowującym udział i osiągnięcia swoich koleżanek i kolegów w licznych konkursach szkolnych oraz poza szkolnych. To świetna okazja, aby jeszcze raz spojrzeć na to, co udało się osiągnąć naszym wspaniałym Uczniom oraz jakie działania zostały podjęte przez dzieci w trwającym II semestrze bieżącego roku szkolnego. Podczas apelu Pani Dyrektor nagrodziła Uczniów za ich kreatywność oraz zaangażowanie w reprezentowanie naszej szkoły w środowisku lokalnym i nie tylko. Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• 8a spotkanie z ...

Dyskryminacja społeczna, brak zrozumienia czy akceptacji to tylko część problemów, z jakimi muszą borykać się osoby z zaburzeniami ze spektrum autyzmu.

Miesiąc kwiecień poświęcony jest edukacji zwiększającej świadomość i akceptację autyzmu.

W tym roku naszym gościem był Pan Jakub – samorzecznik osób ze spektrum. Opowiedział nam o swojej ścieżce edukacji i trudnościach życia codziennego, z jakimi przyszło mu się zmierzyć.

Środa 24.04.2024